ostim-cam-balkon-ankara-cambalkon-firma-hakkinda-bilgi

Ostim Cam Balkon, Orjinal Cam Balkon firmasına aittir.

OCB olarak sizlere daha yaşanabilir bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz her daim. İşimiz de önceliğimiz her zaman mutlu müşteridir. Referanslarımız sayesinde her geçen gün bir adım daha ileriye gidiyoruz.

ostim-cam-balkon-hakkinda-bilgi-ankara-yenimahalle

Biz Neler Yaptık?

Kurulduğumuz günden beri çeşitli hizmetlerimiz de müşterilerimize cam balkon, ısıcamlı cam balkon, korkuluk, sineklik, alüminyum doğrama, çatı ve teras kapama gibi hizmetlerimizi sunduk.

ostim-cam-balkon-hakkinda-bilgi-ankara-ivedik-1-antique-1

Amacımız

Sizlere ve sevdiklerinize daha konforlu bir ortam sunmaktır. Balkonlarınızı modern görünüme kavuşturmaktır. Ve geleceğe daha temiz bir çevre bırakmaktır.

ostim-cam-balkon-hakkinda-bilgi-ankara-siteler

2003’ten beri

17 yıldır Ankara’da cam balkonları sektöründe faaliyet göstermekteyiz ve sizlere her zaman içten ve sıcak destek veriyoruz. Bizde cam balkon babadan oğluna geçen bir meslektir.

Sizin İçin Yapabileceklerimiz Sınırsızdır!

Siz İsteyin Biz Yapalım

Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Çatı ve Teras Kapama işlemlerinde siz uygulanacak alanı söyleyin geri kalan işi ekibimize bırakın. Hayalinizdeki balkon tasarımını biz yapacağız.

Uygun Fiyatlı Cam Balkonlar

Sizlere Ankara’da en uygun fiyatlı cam balkonları sunmaktan onur duyuyoruz. Cam balkon sistemlerimiz de 1.sınıf kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

Cam Balkon Ödeme Yöntemleri

Cam balkon sistemlerimiz de sizler için her zaman ödemede de kolaylık sunuyoruz. İster EFT/HAVALE, ister kredi kartı ile ödeme isterseniz de elden taksit ile aramızda senet yaparak ödeme yapabilirsiniz.

Cam Balkon Aksesuar Değişimi

Cam balkon aksesuarlarında problem yaşadığınız zaman herhangi bir müdahale etmeden bizi arayınız. Sadece kendi ürünlerimiz değil farklı firmaların cam balkon sistemlerinin tamirini uygun fiyata yapmaktayız.

Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Diyor?

Cam balkonumun aksesuarında benden kaynaklı bir problem yaşandı ve arkadaşları aradım en kısa sürede gelip değişim yaptılar.

ostim-cam-balkon-yorum Murat D. Müşteri

İnternette gezerken fiyat listesine denk geldim. İstediğimiz cam balkon modeline en uygun fiyatı verdiler.

ostim-cam-balkon-yorum Jale B. Müşteri

Harika bir ekip işlerini özenle yapıyorlar. Cam balkon yaptıracak kişilere tavsiye ederim.

ostim-cam-balkon-yorum Kemal M. Müşteri
  • ostim-cam-balkon-yorumMurat D. Müşteri
  • ostim-cam-balkon-yorumJale B. Müşteri
  • ostim-cam-balkon-yorumKemal M. Müşteri
Call Now ButtonHemen Arayın
Sohbeti Başlat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?