Ankara Cam Balkon Sistemleri

Ankara cam balkon web sayfamıza hoş geldiniz. Önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetidir. Sizlere cam balkon yaptırmadan önce dikkat etmeniz gerekenleri tüm noktaları aktaracağız. Ayrıca neden cam balkonda bizi tercih etmeniz gerektiği konusuna da değineceğiz. Tüm balkon kapatma modellerimizi inceleyebilir ya da Ankara cam balkon fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ankara ilçe ve semtlerinde hangi tür cam balkonu tercih etmeniz gerektiği konusunda bizden yardım alabilirsiniz.

Isıcamlı Cam  Balkon

Neden Ostim Cam Balkon ?

Isı Yalıtımlı Cam

Dört mevsim sizlere ısı yalıtımı sağlayan Isıcamlı cam balkon modellerimiz normal cam balkonlara göre %50 daha fazla tasarruf sağlar.

Su Sızdırmama

Cam balkon sistemlerimiz de bulunan yağmur olukları sayesinde yağmur ve kar suları tahliye borusundan dışarı atılmaktadır.

Yalıtımlı ve Performanslı Camlar

Konfor serisi ve Sinerji serisi cam balkonlarımız ile ısı ve güneş kontrolü sayesinde ses, ışık ve ısı yalıtımlı ve performanslı camlar tercih edilmektedir.

Ses Yalıtımlı Cam

Isı yalıtımının yanı sıra ayrıca ses yalıtımı da sağlayarak günlük hayatın stresi ve gürültüsünden uzak balkon ve teras keyfi sürebilirsiniz.

Dayanıklı Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemlerimizin tamamı TSE uygun dayanıklılık, sağlamlık ve performans testlerinden geçerek tam puan almıştır.

Emniyetli Cam Balkon Sistemi

Ses ve ısı yalıtımının yanı sıra ayrıca emniyet ve çocuk kilidi özelliği ile de sizlerin hem can güvenliği hem de mal güvenliği sağlamaktadır.

Kaliteli Cam Balkon

Sistemlerimizde kullandığımız tüm cam balkon modellerinin tamamı temperli cam kullanılmaktadır. Temperli camlar hem kaliteli hem de güvenliklidir.

Yenilikçi Modern

Cam balkon çeşitlerimizde her daim sizlerin yaşamını kolaylaştıracak rahatlık ve konforun ön planda yer aldığı projeler ve ar-ge çalışmaları yapmaktayız.

Doğa Dostu

Doğa dostu cam balkon etiketi ile üretim anından montaj anına kadar hem kendi neslimizi hem de gelecek nesilleri düşünerek hareket etmekteyiz.

%100 Yerli Üretim

Ostim cam balkon ürünlerimiz %100 yerli üretim ve sermaye ile yapılmaktadır. İvedik’te bulunan üretim atölyemizde tüm parça ve aksesuarlar üretilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Cam Balkonlar Hangi Balkonlara Uygulanabilir ?

L, U, Yuvarlak, Oval, Düz ve girintili çıkıntılı tüm cam balkonlara rahatlıkla uygulanabilmekte ve kurulum sonrasında rahatlıkla kullanabilmektedir.

Cam Balkon Su Sızdırır Mı ?

Cam balkon modellerimizin tamamında alt ve üst kasalarında yağmur oluğu bulunduğundan dolayı kanatların arasına dolan yağmur sularını tahliye etmektedir.

Temperli Cam Nedir ?

Tüm cam balkon modellerimizin tamamında temperli camlar kullanılmaktadır. Temperli cam tercih etmemizin sebebi herhangi bir fiziksel olay sonucunda kırıldığında etrafa sıçrama yapmayacaktır. Bu sayede fiziksel yaralanmaların önüne geçmektedir.

Konfor ve Sinerji Cam Nedir ?

Konfor ve sinerji cam modelleri ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Sinerji cam modelleri, dış tarafında bulunan katmanları kışın güneş ışınlarını alarak direk alır ve içeride muhafaza ederek ısı yalıtımı sağlar.

Konfor cam modeli ise yine dış tarafında yer alan katmanı sayesinde içeride yer alan havayı tutmayı sağlar. %40 gibi oranda güneş ışınlarını geçirmektedir.

 

Isıcamlı Cam Balkon Yalıtım Sağlar Mı ?

Isıcamlı cam balkon sistemleri, düz cam balkonlara nazaran %50 daha fazla ısı yalıtım sağlamaktadır. Yazın sizleri sıcaktan, kışın ise sizleri soğuktan korumaktadır.

Rüzgarın Etkisi ile Camlar Kırılır Mı ?

Sistemlerimizde yer alan camlar 8mm kalınlığında 4+16+4 kasetli sistemlerden oluşmaktadır. Rüzgar gibi ve şiddeti çok yüksek olmadığı sürece kırılma yapmayacaktır.

Paslanma Yapar Mı ?

Cam balkon sistemlerinde kullanılan tüm parçalarımız paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Plastik fitil yerine alüminyum fitil tercih etmekteyiz. Ayrıca sistemlerimde yer alan diğer plastik aksesuarları kötü hava koşullarına alışıktır.

Cam Balkon Fiyatı Neye Göre Hesaplanıyor ?

Balkon şekli, metrekaresi, cam balkon modeli, camın ve profilin rengi, kullanılacak olan fitil, kullanılan camın kalitesi, yüksekliği ve garanti süresi gibi ana kriterler üzerinden hesaplanmaktadır.

Cam Balkon Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler ?

Mevsimlik Cam Balkon Firmalarından Uzak Durun ?

Her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de “mevsimlik cam balkoncu” bulunmaktadır. Bu firma ya da kişiler sezonun yoğun olduğu dönemlerde ortaya çıkmakta ve sonrasında ortadan kaybolmaktadır. Daha sonrasında ise karşısında muhatap olacak birileri bulunamamaktadır.

Firma İşin Ehli Mi ?

Cam balkon standart bir sistem değildir. Balkona göre cam balkon yapmak ayrı bir ustalık ve meziyettir. Bu yüzden işin ehli olmak çok önemlidir. Bayi ise ürünleri nereden tedarik ettiğini sormalısınız. Kurumsal firma ise kaç yıldır bu sektörde yer aldığını öğreniniz. 

Cam Balkon Ankara Hizmet Bölgelerimiz

Ankara Cam Balkon Firmasını Ziyaret Ediniz ?

Cam balkon firması Ankara ya da bulunduğunuz şehirde ise kesinlikle ziyaret ediniz. Sizleri ilk tavsiyemiz budur.

Malzemeleri Nereden Tedarik Ettiğini Öğrenin ?

Bazı cam balkon firmaları, ürünlerin bazı parçasını başka yerden profilleri başka yerden, camı başka yerden, aksesuarları başka yerden alarak sizlere uyumsuz cam balkonlar montaj etmektedirler.

Garanti ve Servis Durumu Hakkında Bilgi ?

Cam balkon yaptıracağınız firmalardan kesinlik garanti durumu ve servis hakkında kesinlikle bilgi alın ve teyit ediniz. Çünkü herhangi bir aksaklıkta sizlerden ek fiyat isteyebilirler.

Cam Balkon Sözleşmesini İmzalayınız ?

Cam balkon yaptırmadan önce kesinlikle sözleşme imzalayınız. Sözleşme içerisinde projenin adı, profil ve cam rengi, kaç kanattan olacağı sistemin nerede toplanacağı ve diğer tüm detaylar hakkında açıklamalı olarak yazınki ileride doğabilecek sıkıntıların önüne geçiniz.

Cam Balkon Çankaya

Cam Balkon Çayyolu

Cam Balkon Beysukent

Cam Balkon Batıkent

Cam Balkon Pursaklar

Cam Balkon Sancaktepe

Cam Balkon Güneşevler

Cam Balkon İncek

Cam Balkon Yükseltepe

Cam Balkon Ümitköy

Call Now ButtonHemen Arayın
Sohbeti Başlat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?